Galerie Slováckých vín


úvod / reference / Galerie Slováckých vín

Realizace: Listopad 2012

Klient: Tomáš Vávra

Systém: vlastní CMS od MaRiho

Provedené práce: Webdesign, ostatní grafické práce

Popis:

Jednou ze 4 podoblastí moravské vinařské oblasti je podoblast slovácká. A právě z této podoblasti, kde se rodí naše vynikající moravská vína, Vám představujeme galerii těchto znamenitých vín.

Představujeme vám prostory, kde nejlepší vinaři slovácké podoblasti prezentují svá vynikající vína, jak bílá, tak červená. Galerie se nachází v centru Uherského Hradiště v prostranství historických sklepů Jezuitských sklepů. Právě zde můžete ochutnat ta nejlepší vína, která pro Vás slováčtí vinaři vyrábí. Celkem zde naleznete 150 pečlivě vybraných vín z 15 vinařství na Slovácku.

Každé víno má svůj prezentační list s informacemi o původu a druhu vína. Nemusíte zakoupit celou láhev, ale je možné si vybrat pouze degustační menu či konkrétní vzorek vybraného vína. Poté se samozřejmě můžete rozhodnout ke koupi celé láhve. Degustace vín v Uherském Hradišti – to znamená návštěva naší Galerie slováckých vín přímo v centru města. Zážitkový program Uherské Hradiště v naší galerii představuje kompletní program spojený s řízenou degustací vybraných vín spojených s významnými osobnostmi české a evropské historie a také s bohatým menu se sýry, šunkou, domácích škvarků a jiných uzenin.

Líbí se Vám tato práce? Kontaktujte mne a nechte si udělat nový vzhled Vašich stránek... :-)

Spolupracuji s HTMLKóder.cz